OBSŁUGA PRAWNA FIRM

W dzisiejszych czasach posiadanie fachowej obsługi prawnej firmy, świadczonej przez wykwalifikowanych prawników, to zwykła konieczność. Profesjonalne doradztwo prawne stanowi dla przedsiębiorcy znaczne udogodnienie w bieżącym prowadzeniu danego rodzaju działalności gospodarczej, zapewnia ochronę Jego interesów, pomaga przeciwdziałać działaniom nierzetelnych i nieuczciwych kontrahentów.

Obsługa prawna firmy, jaką zapewnia Kancelaria Adwokacka adwokata Wojciecha Jamróz działająca na terenie Zielonej Góry, polega na udzielaniu porad prawnych związanych z bieżącą działalnością Klienta, zapewnieniu konsultacji telefonicznych oraz dyżurów stacjonarnych w siedzibie Klienta, opiniowaniu i przygotowywaniu umów, sporządzaniu opinii prawnych, braniu udziału w negocjacjach biznesowych.

OBSŁUGA PRAWNA W OBRONIE INTERESÓW FIRMY

 

 

Obsługa prawna zapewnia reprezentowanie Klienta w sporach z dłużnikami, obejmuje sporządzanie stosownych pism, wezwań do zapłaty, windykację należności, jak również reprezentowanie Klienta przed sądami powszechnymi, organami administracji, czy organami egzekucyjnymi.

W ramach obsługi prawnej Kancelaria Adwokacka mecenasa Wojciecha Jamróz zajmuje się sporządzaniem pism procesowych i innych z zakresu postępowań przed sądami, organami administracji oraz instytucjami publicznymi.

.

.

KORZYŚCI jakie niesie za sobą zlecenie obsługi prawnej firmy:

.
– bieżące doradztwo prawne

– zapobieganie powstawaniu problemów prawnych

– podejmowanie natychmiastowych działań prawnych

– spokój i bezpieczeństwo w prowadzeniu działalności gospodarczej

– optymalizacja kosztów – umowne wynagrodzenie ryczałtowe

– brak konieczności szukania prawnika w sytuacjach nagłych

.

.

Obsługa prawna świadczona przez Kancelarię Adwokacką Wojciecha Jamróz zapewnia dla Klienta realne korzyści finansowe w razie reprezentowania Jego spraw przed sądami powszechnymi. Klient nie jest obowiązany uprzednio, każdorazowo przy zakładaniu danej sprawy w sądzie, wykładać z góry kosztów zastępstwa procesowego, ponieważ koszty te ponosi finalnie dłużnik kiedy przegrywa sprawę.

.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Nadrzędnym celem Kancelarii Adwokackiej Wojciecha Jamróz jest zapewnienie Klientom komfortu i bezpieczeństwa w prowadzeniu biznesu poprzez profesjonalne i rzetelne świadczenie pomocy prawnej.

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Wojciech Jamróz

Nr wpisu ZIG/Adw/504

Godziny przyjęć: 08:00 – 17:00

tel.  +48  792 636 152

e-mail:    kancelaria@adwokatjamroz.pl

Siedziba Kancelarii:
ul. Sobieskiego 4-6 m.4
65-071 Zielona Góra

NIP  753 241 48 69

Numer rachunku : 45 1910 1048 2408 0000 2984 0001

.

Kilkuletnie funkcjonowanie na rynku usług prawniczych Kancelarii Adwokackiej Wojciecha Jamróz pozwoliło poznać potrzeby osób szukających pomocy prawnej. Setki udzielonych porad prawnych, wytoczonych powództw cywilnych, prowadzonych spraw karnych, dowodzą, że Klientom zależy na fachowym i sprawnym rozwiązaniu problemów prawnych, które negatywnie oddziałują na życie codzienne. Priorytetem działalności adwokata Wojciecha Jamróz jest poszukiwanie i wdrażanie najlepszych rozwiązań prawnych, które pozwolą na świadczenie pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Znajomość przepisów, właściwa interpretacja, umiejętność praktycznego wykorzystania, a przy tym cierpliwość i wytrwałość często pozwalają na pozytywne zakończenie sprawy w oparciu o założony wcześniej cel.

.

Niezależnie od kategorii spraw bardzo ważną rolę odgrywa czas (osoba podejrzana chce jak najszybciej oczyścić się z zarzutów i opuścić areszt, wierzyciel odzyskać pieniądze, dziecko uzyskać alimenty, rodzic prawo do kontaktów z dzieckiem, spadkobierca spadek, a małżonek wyrok rozwodowy). Rozstrzygnięcie spraw sądowych często nie następuje tak szybko jakbyśmy tego chcieli, dlatego bardzo ważne jest obranie właściwej strategii procesowej. Wiedza co należy czynić zapobiega często niepotrzebnie przedłużającym się procesom sądowym. Adwokat Wojciech Jamróz stawia na skuteczność, oferuje proste i sprawdzone rozwiązania, aby sprawy sądowe nie ciągnęły się latami.  

Kancelaria Adwokacka Wojciech Jamróz

ul. Sobieskiego 4-6 m.4
65-071 Zielona Góra